k Sıkça Sorulan Sorular | Sırmasa

Sıkça Sorulan Sorular

Sırmasa hizmetleri tam olarak nedir?

SIRMASA, hem özel hem de kurumsal partiler ve etkinlikler için kiralık lüks sofra takımı sunar. Ayrıca sofra takımlarımızı kullanarak bir sofra küratörlük hizmeti de sunuyoruz. Etkinlik yönetimi hizmetlerinin yanı sıra yoğun istek üzerine web sitemizden seçebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz hazır paketler ekledik.

Neden SIRMASA?
İşimiz hatıralar yaratmak… Kurumsal bir etkinlik, düğün veya özel bir doğum günü kutlamasından ömür boyu akıllarda kalacak bir davet yaratmak. Sofra davetlilerle, dostlarımızla iletişim kurduğumuz ve yeni bağlar oluşturduğumuz, paylaştığımız bir platformdur. Detaylı düzenlenmiş ve hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamış bir masada yemek yemek…. - bu en büyük zevktir. Zarif bir sofra kurmanıza ve benzersiz bir davet yaratmanıza yardımcı olmak için buradayız. 
Kiralama ne tür ürünlerden oluşuyor?
SIRMASA, Turkiye’de ilk defa kiralık lüks kaliteli sofra takımlarını bir tık uzağınıza getiriyor. Ürün yelpazemizde Greggio, Raynaud ve daha birçok uluslararası markanın yanı sıra kendi ürettiğimiz ürünlerde bulunuyor.
 
Sofra küratörlüğünü anlatırmısınız?
Unutulmaz bir davet için lüks masa küratörlüğü hizmeti sunuyoruz. Masa, sandalye, örtü kiralama koordinasyonundan ve muhteşem bir çiçekçi seçiminde yardımcı olabiliriz. Seçtiğiniz mekânda ya da evinizde, gelip güzel bir ambiyans yaratmaya ve etkinliğinizi bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olan çarpıcı masalar hazırlıyoruz.
Kiralanan ürünleri siz mi getiriyorsunuz?
Evet! Her şeyi evinize teslim ediyoruz ve etkinlik bittikten sonra gelip alıyoruz.
Kaç kişilik davetler düzenliyorsunuz?
Markaya ve tasarıma göre 10 kişiden 300 kişiye kadar davetler düzenleyebiliyoruz, dolayısıyla oldukça geniş bir envanterimiz var.