k İptal ve İade Koşulları | Sırmasa

İptal ve İade Koşulları

İPTAL

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemiş ise ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti kesilerek iadesi yapılır.

İADE

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun, ilgili departmanlarımız tarafından değerlendirililerek en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

İade edilecek ürün / ürünler Masterhubb Pazarlama Danismanlik ve Ticaret A.Ş. Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirüs Plaza No:37/186  Kağıthane - İstanbul adresine, sevk irsaliyesi ve fatura evraklarının tüm nüshaları ile birlikte gönderilmelidir.

İade süreci, ürünün tarafınıza teslimatını takiben 15 gündür. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade işlemi için ürünün Sevk İrsaliyesi ve Faturası gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünlerin iade şartlarına uygun gönderilmesi durumunda ürün tutarının iadesi, 7 gün içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

İade edilecek ürün anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bantı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez). Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi ve faturası (bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.