SIRMASA  | Table Design

SırMasa Kiralanabilir Lüksü Sofralara Taşıyor

Düzenlenen davet sofralarında yaratılan küçük bir farkın daveti unutulmaz kıldığını düşünen Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak bir araya gelerek SırMasa’yı kurdular. Sofralara farklı bir dokunuş getirme amacıyla kurulan SırMasa; Raynaud, Greggio, Vista Allegre gibi dünyaca ünlü markaların sofistike ve kaliteli ürünlerini kiralayarak lüksü ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Kişilerin ve profesyonel şirketlerin düzenlediği davetlerdeki sofralara farklı bir dokunuş getirme amacıyla Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak ortaklığıyla kurulan SırMasa Türkiye’de ilk kez kiralanabilir lüksü sofralara taşıyor.

Evde verilen davetlerde misafirini özel bir sunumla ağırlamak isteyen kişiler çoğu zaman adet sıkıntısı yaşar veya misafirlerini yeni yemek takımlarıyla ağırlamak ister. Ancak; şık, kaliteli ve lüks yemek takımları, çatal-bıçak takımları, bardak takımları gibi sofraların olmazsa olmazı malzemelere ulaşmak her zaman kolay olmayabilir. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak kurulan SırMasa ile artık şık sofraların tüm tamamlayıcılarına ulaşarak, bir masada akla gelebilecek her şeyin kiralanması mümkün. Açık büfe davetler için servislikler, rechaud gibi servis kapları ve masa ortasına konacak sunumlara kadar her türlü detay SırMasa’da bulunuyor.

SırMasa’nın kiraladığı ürünler kalitesi ile kendini kanıtlamış markalardan oluşuyor. Yemek takımlarında Fransız Raynaud Limoges’un Oskar serisi, Vista Alegre’nin Transatlantica serisi ve Gold Stone serisi, Christian Lacroix’nın Butterfly Parade, Sol y Sombra gibi birçok dünyaca ünlü marka bir araya geliyor. Çatal-bıçak takımlarında ise ünlü İtalyan markası Greggio’nun gümüş kaplama ürünleri kullanılıyor. Bunun yanı sofralarında fark yaratmak isteyen kullanıcılarına özel günümüzün trend rengi altın kaplama çatal-bıçak takımını da beğeniye sunuluyor.

İlerleyen günlerde ürün yelpazesine yeni markaları da dahil edecek olan SırMasa, evinde davet vermek isteyen kişilerden, büyük organizasyonlara hizmet veren şirketlere kadar herkesi lükse ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

SırMasa’ya 0212 311 45 54 numaralı telefondan ve info@sirmasa.com adresinden ulaşabilirsiniz.